Pravidla stránek a KodexPoskytovatelé / agregátoři služeb věšteckých placených linek

Poskytovatele / agregátory služeb věšteckých placených linek naleznete na informacnim portále platmobilem.cz. Více podrobností naleznete na internetových stránkách agregátorů.

Na kontaktech v registru uvedených u audiotextových čísel můžete uplatnit reklamaci, požádat o daňový doklad, či podat stížnost. Pokud se jedná o audiotextové číslo uvedené v našem online katalogu, můžete nám v případě potíží napsat prostřednictvím kontaktního formuláře a pokusíme se vám pomoci.

Všeobecné podmínky

Využívání služeb placených linek

Pokud nesplňujete všechny výše uvedené podmínky, opusťte tyto stránky.

Odpovědnost

Služby věšteckých linek a prémiových SMS

Za provoz jednotlivých linek nesou odpovědnost provozovatelé / majitelé audiotextových služeb. Jejich obchodní údaje sdělí, v případě porušení pravidel či kodexu, provozovatel internetových stránek.

Online prezentace

Provozovatel webu ani provozovatelé služeb souvisejících s online prezentací nenesou žádnou zodpovědnost za obsah, formu ani rozsah služeb na něm prezentovaných.

Kodex služeb placených linek

Placené linky, jakož i jejich agregátoři a provozovatelé placených linek prezentovaných na stránkách vykladkaretpotelefonu.cz jsou povini dodržovat kodex audiotextových služeb a to zejména ve smyslu ochrany spotřebitele. Aktuální znění kodexu je k dispozici zde »

Registrace do katalogu

Zasláním registračních údajů je dobrovolné a jejich odesláním nevzniká nárok na prezentaci na stránkách resp. registraci do katalogu linek.

Registrace do katalogu linek jsou posuzovány individuálně.

Registrace do katalogu linek může být kdykoliv zpoplatněna, avšak nikoliv zpětně.

V případě porušení pravidel stránek nebo kodexu může být registrace v katalogu linek bez náhrady zrušena.

Další ustanovení

VykladKaretPoTelefonu.cz si vyhrazuje právo "podmínky" a jejich nedílné součástí kdykoliv změnit.


TOPlist